partnerzy


projekty domów

Aktualności

2015-10-15 10:39:05Zieleń to życie


Mamy przyjemność zaprosić na Międzynarodową Wystawę ZIELEŃ TO ŻYCIE - targi roślin, ogrodnictwa i architektury krajobrazu, spotkanie profesjonalistów i pasjonatów!

WARSZAWA 3-5 września, EXPO, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Pierwsze 2 dni:  czwartek i piątek mają charakter branżowy. Miłośników roślin, pasjonatów i wszystkich zainteresowanych ogrodem zapraszamy w sobotę w godzinach 9.00-17.00.

W tegorocznej edycji bierze udział blisko 260 wystawców z 13 krajów  z Polski, Belgii, Białorusi, Chin, Danii, Francji, Holandii, Litwy, Niemiec, Słowacji, Rosji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Zobaczyć będzie można największą ekspozycję dostępnych na rynku roślin w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej -  drzewa, krzewy, byliny pnącza oraz wszelkie inne ozdobne i owocowe do zastosowania w ogrodach prywatnych i publicznych terenach zieleni. Na targach prezentowana jest również technika i
technologie do zastosowania w szkółkach, a także wszystko co jest niezbędne w tworzeniu, dekoracji i pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Nie zabraknie też dekoracji, wydawnictw, a przede wszystkim nowości i inspirujących pomysłów.

Wystawa Zieleń to życie to również szereg wydarzeń- konferencje, seminaria i pokazy dla specjalistów, a także program dla pasjonatów i początkujących właścicieli ogrodów bezpłatne wykłady, pokazy ogrodnicze, warsztaty, wystawy, konkursy, porady specjalistów, kiermasz roślinnych nowości.   

Więcej na www.zielentozycie.pl
Zaloguj się, by skomentować

Skomentuj pierwszy!